SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International

 

1994 yılından bugüne spor ve sağlıklı yaşam konularında yeniliklerin, kalitenin tek sembolü olan Sports International, teknolojinin gerektirdiği alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu eşliğinde keyif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir.

Bilkent Holding şirketlerinden olan Sports International, İstanbul'da Ataköy Marina ve Kadıköy Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde 2 kulüp, Ankara’da Bilkent, Çankaya Vadi ve Kuzu Effect 3 kulüp, İzmir Mavişehir ve Mersin Marina’da birer kulüp olmak üzere toplam 7 adet kulübü ile kurumsal olarak fitness ve spor merkezleri işletmeciliğini Türkiye'ye getiren kuruluştur. Ankara, İzmir, Mersin ve İstanbul’daki kulüplerinde 50.000’in üzerinde üyesi bulunan Sports International, yenilenen dekorasyonu, teknik ekipmanları, sürekli gelişen hizmet kalitesi ve dev kadrosu ile bugüne kadar 200.000’in üzerinde spor severe hizmet vermiştir.

Vizyon

Mutlu ve güçlü nesiller için, sağlıklı yaşam ve spor kültürünü, başta üyeler ve paydaşlarımız olmak üzere toplumdaki geniş kitlelere ulaştırmak.

Misyon

Büyüyen fitness sektöründe, üye memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, çalışanların en değerli kaynak olduğu bilinciyle büyüyerek, kendi faaliyet alanında sektör liderliğini korumak ve Bilkent Üniversitesi için gerekli kaynağı yaratmak.

Sports International, Türkiye'de 13 kapalı, 21 açık olmak üzere toplam 33 adet tenis, 8 adet Squash kortu, 24 adet yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile 57.312 m² kapalı alan ve 64.905 m² açık alan olmak üzere toplamda 122.217 m²'lik bir alanda hizmet vermektedir. Sports International, yatırımlarını yalnızca fiziksel mekanlarda değil, insana yatırımın öneminin bilinciyle, sağlıklı yaşam için hayal edilen her türlü aktiviteyi modern, en iyi altyapı ve güler yüzlü profesyonel kadro ile uygulamaktadır.

Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir. Çocuk merkezi yetişkinlerden ayrı bir departmandır. 0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar da uygulanmaktadır. Deneyimli eğitmenler eşliğinde takım ruhuyla yapılan aktivitelerde çocukların bedensel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. 1994 yılından bugüne spor ve sağlıklı yaşam konularında yeniliklerin, kalitenin tek sembolü olan Sports International, teknolojinin gerektirdiği alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu eşliğinde keyif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir.