SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:30 Pilates Şafak Stüdyo 1
12:00 - 13:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
18:00 - 19:00 Pilates Dolunay Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir Stüdyo 2
19:00 - 20:00 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:30 %100 Fit Baha Stüdyo 1
12:00 - 13:00 Yoga Seda Stüdyo 1
18:30 - 19:30 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
19:00 - 20:00 Zumba Tahir Stüdyo 2
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:30 Pilates Dolunay Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir Stüdyo 1
12:00 - 13:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
18:00 - 19:00 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
18:00 - 19:00 StretchPilates Şafak Stüdyo 2
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Güven Stüdyo 3
19:30 - 20:30 B.W. Training Berkay Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:30 %100 Fit Baha Stüdyo 1
12:00 - 12:45 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
12:00 - 13:00 Zumba Tahir Stüdyo 1
18:00 - 19:00 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
19:00 - 20:00 Yoga Seda Stüdyo 2
19:30 - 20:30 Functional Movement Güven Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:30 Pilates Mert Stüdyo 1
18:30 - 19:30 Tabata Şafak Hoca yerine Alperen Hoca ve Batuhan Hoca tarafından verilecektir Stüdyo 1
19:00 - 20:00 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Alperen Stüdyo 3
13:15 - 14:15 B.W. Training Berkay Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
Pazartesi
10:30 - 11:30
Pilates
Şafak
12:00 - 13:00
Functional Movement
Güven
18:00 - 19:00
Pilates
Dolunay Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir
19:00 - 20:00
H.I.I.T.
Hasan
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Berkay
Salı
10:30 - 11:30
%100 Fit
Baha
12:00 - 13:00
Yoga
Seda
18:30 - 19:30
Athletic Training
Candeğer
19:00 - 20:00
Zumba
Tahir
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Mert
Çarşamba
10:30 - 11:30
Pilates
Dolunay Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir
12:00 - 13:00
Functional Movement
Güven
18:00 - 19:00
H.I.I.T.
Hasan
18:00 - 19:00
StretchPilates
Şafak
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Güven
19:30 - 20:30
B.W. Training
Berkay
Perşembe
10:30 - 11:30
%100 Fit
Baha
12:00 - 12:45
Indoor Cycling
Mert
12:00 - 13:00
Zumba
Tahir
18:00 - 19:00
Athletic Training
Candeğer
19:00 - 20:00
Yoga
Seda
19:30 - 20:30
Functional Movement
Güven
Cuma
10:30 - 11:30
Pilates
Mert
18:30 - 19:30
Tabata
Şafak Hoca yerine Alperen Hoca ve Batuhan Hoca tarafından verilecektir
19:00 - 20:00
Indoor Cycling
Berkay
Cumartesi
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Alperen
13:15 - 14:15
B.W. Training
Berkay
Pazar