SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

TAKIM SPORLARI

TENİS:

Mersin Marina Tesisinde 3 adet tenis kortu bulunmaktadır. Bu kortların tamamı yeterli aydınlatmaya sahip ve uluslararası müsabaka düzenlemeye uygun inşa edilmişlerdir.

Sports International’da her türlü yaş ve seviyede üyenin büyük bir keyifle yararlanabileceği muhteşem bir tenis ortamı bulunmaktadır.

TENİS TURNUVASI:

Yarışma mahiyetinde turnuvalar, sosyal imkanlar, değişik seviyedeki aktivite programları ve tenis ligi siz değerli üyelerimizin katılımını beklemektedir. Tüm bu sosyal etkinlikler, her yaş ve seviyedeki üyelerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için dizayn edilmiştir.

TENİS DERSİ:

Sports International’ın temel amacı, her ne seviyede olursanız olun, oyununuzu size çok daha iyi vakit geçirterek geliştirmektir.

Eğer, tenis oynamak konusunda ciddiyseniz ve oyununuzu eğlenceye dönüştürmek istiyorsanız, sizi Sports International’da hazırlamış olduğumuz çeşitli programlara davet etmekten mutlulukduyacağız.

MERSİN BASKETBOL SALONU

Bir grup sporu olan basketbol, kişinin takım ruhunu, yeteneğini, becerisini ve pratik zekasını geliştiren yegane branşlardan birisidir.

Basketbol kişinin beden sağlığını korumasını, ruhunun deşarj olmasını, yeni insanlarla arkadaşlık kurup sosyalleşmesini sağlayan aynı zamanda, paylaşma yönünü geliştiren, 30 dakikada 400 – 500 kalori yakımı sağlayarak vücudu formda ve zinde tutmasının en eğlenceli yollarındandır.

Sports International’ın o ferah basketbol sahasında keyifli ve sıkı maçlar ve hoş sohbetler sizi bekliyor.