SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

TAKIM SPORLARI

BASKETBOL VE VOLEYBOL SALONU:

Basketbol & Voleybol kişinin beden sağlığını korumasını, ruhunun deşarj olmasını, yeni insanlarla arkadaşlık kurup sosyalleşmesini sağlayan aynı zamanda, paylaşma yönünü geliştiren, 30 dakikada 400 – 500 kalori yakımı sağlayarak vücudu formda ve zinde tutmasının en eğlenceli yollarındandır.

Sports International’ın sahasında keyifli ve sıkı maçlar ve hoş sohbetler sizi bekliyor.

Voleybol günleri:          

Salı - İleri Seviye 20:0 - 22:00

Perşembe - Orta & Başlangıç Seviye 20.00 – 22.00 (Tam Saha -File)

Pazar - Orta & Başlangıç Seviye 18:00 - 19:30 (Tam Saha - File)
           İleri Seviye 19:30 - 21:00 (Yarı Saha - File)

 

Squash

Sports International bünyesinde düzenli olarak her yıl, Türkiye’nin birçok ilinden yüksek katılımın olduğu, 2 adet Open Squash Turnuvası düzenlenmektedir.

 

Tenis

Sports International İzmir Mavişehir’de toplam 7 kort bulunmaktadır.

İZMİR MAVİŞEHİR TENİS DERSİ:

Bu Eğitim Programı’nı oluşturmadaki temel hedefimiz, hangi seviyeden başlarsanız başlayın oyununuzu geliştirmek ve bunu yaparken iyi vakit geçirmektir!

İster yeni başlayan biri isterseniz bir uzman olun, burada sizin için uygun bir program mevcuttur. Bu program, sizin, arkadaşlarınızın ya da ailenizin tenis ve eğlence ihtiyaçları etrafında özelleştirilecek bir program olacaktır. Tenisiniz konusunda ne kadar ciddi olmak istediğiniz ise tamamen size bağlıdır.

-         Yeni başlayanlar sadece bir kaç gün içerisinde tenis oynuyor olacaktır.

-         Orta seviyedeki oyuncular oyunlarının tüm yönlerini geliştireceklerdir.

-         İleri seviyedeki oyuncular oyunlarını rekabetçi bir uca keskinleştireceklerdir.

 

TENİS TURNUVASI:

Tenis turnuvaları her kulübün programına heyecan ve eğlence katar.  Bir tenis maçı oynamak ve kazanmak herkes için neşeli bir deneyimdir.

Turnuvalarımız çeşitli bölümler, yaş grupları ve kategoriler (tekler, çiftler ve karışık çiftler) içermektedir.

Türkiye’de kulüp seviyesinde takdim ettiğimiz bir diğer yenilik de Tenis Ligi’dir.  Bu tüm oyun seviyelerdeki kadınlar ve erkekler için bir takım müsabakasıdır. Programın amacı, Sports International Tenis Ligi şampiyonunu yıllık olarak belirlemek amacıyla Play-Off’lara başarılı takımların yükselmesi ile organize bir oyun sağlamaktır. Ayrıca oyunculara takım arkadaşlığını tecrübe etmeleri, tenis becerilerini geliştirmeleri, yeni oyuncularla tanışmaları ve onlara karşı rekabet etmeleri ve düzenli turnuvaların ötesinde müsabakaya katılmaları için de olanak sağlamaktadır.