SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

TAKIM OYUNLARI

BASKETBOL VE BEACH VOLLEY

Grup sporları olan basketbol ve voleybol, kişinin takım ruhunu, yeteneğini, becerisini ve pratik zekasını geliştiren yegane branşlardandır.Basketbol ve voleybol, kişinin beden sağlığını korumasını, ruhunun deşarj olmasını, yeni insanlarla arkadaşlık kurup sosyalleşmesini sağlayan aynı zamanda, paylaşma yönünü geliştiren, 30 dakikada 400 – 500 kalori yakımı sağlayarak vücudu formda ve zinde tutmasının en eğlenceli yollarındandır.

Muhteşem deniz manzarası eşliginde,basketbol ve voleybol sahalarımızda yapacagınız,keyifli ve sıkı maçlar sizleri bekliyor.

SQUASH

Dünyanın en sağlıklı sporu Squash!Ataköy Tesisimize ait, 2 adet ! uluslararası standartlara uygun Squash kortları kort bulunmaktadır.

TENİS

Ataköy-İstanbul Tesisinde 4 adet tenis kortu bulunmaktadır. Bu kortların tamamı yeterli aydınlatmaya sahip ve uluslararası müsabaka düzenlemeye uygun inşa edilmişlerdir.

Sports International’da her türlü yaş ve seviyede üyenin büyük bir keyifle yararlanabileceği muhteşem bir tenis ortamı bulunmaktadır. Yarışma mahiyetinde turnuvalar, sosyal imkanlar, değişik seviyedeki aktivite programları ve tenis ligi siz değerli üyelerimizin katılımını beklemektedir. Tüm bu sosyal etkinlikler, her yaş ve seviyedeki üyelerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için dizayn edilmiştir.

Mükemmel Eğitim Programı...

Bu Eğitim Programı’nı oluştururmadaki temel hedefimiz, hangi seviyeden başlarsanız başlayın oyununuzu geliştirmek ve bunu yaparken iyi vakit geçirmektir!

İster yeni başlayan biri isterseniz bir uzman olun, burada sizin için uygun bir program mevcuttur.Bu program, sizin, arkadaşlarınızın ya da ailenizin tenis ve eğlence ihtiyaçları etrafında özelleştirilecek bir program olacaktır.Tenisiniz konusunda ne kadar ciddi olmak istediğiniz ise tamamen size bağlıdır.

Tenis profesyonelleri takımımız en kısa sürede sizin içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için en iyi eğitim metodlarını kullanacaktır.

-Yeni başlayanlar sadece bir kaç gün içerisinde tenis oynuyor olacaktır.

-Orta seviyedeki oyuncular oyunlarının tüm yönlerini geliştireceklerdir.

-İleri seviyedeki oyuncular oyunlarını rekabetçi bir uca keskinleştireceklerdir.

Eğitim programımızın bir önemli yönü de tenis profesyonellerimizin en modern eğitim metotları ile hemen hemen aynı eğitim metodlarını kullanacak olmasıdır. Tenis dünyasındaki yeni olan şeyler, öğretme yöntemleri ve biyomekaniğindeki en son buluşlar ve yenilikler ile tenis profesyonellerimizi her zaman güncel tutmaya çalışmaktalar.

İSTANBULTENİS MÜSABAKA PROGRAMI:

Mükemmel müsabaka programı, zincirimizdeki bir sonraki ve çok önemli bir halkadır.Tesislere sahibiz, oyuncuları nasıl oynayacakları konusunda eğiterek ya da oyunlarını geliştirerek hazırladık ve şimdi oyuncularımız müsabakada ne yapabileceklerini göstermek için hazırlar.

Oyuncuların rekabet ruhunu arttırmak ve turnuvaları daha heyecanlı ve zevkli hale getirmek fakat aynı zamanda adil bir ortam sağlamak amacıyla Sports International’da bir Seviye Sınıflandırma Sistemi ve Puan Sınıflandırma Sistemi takdim ettik.Bu, kulüp seviyesinde Türkiye’de ilk defa yapıldı ve o zamandan beri birçok kulüp bunu benimsedi.

Turnuvalarımız çeşitli bölümler, yaş grupları ve kategoriler (tekler, çiftler ve karışık çiftler) içermektedir.

Sports International’da 4 tenis kortunda bir yıllık sürede aşağıdakileri organize etmekteyiz:

2 turnuva (tekler ve çiftler),200 katılımcı,350 maç, 800 tenis dersi

GÜNLÜK PROGRAM

25.02.2021 
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:00 - 11:50 H.A.T. Tuğba Aerobik Stüdyo
12:20 - 13:10 Pilates Tuğba Aerobik Stüdyo
13:40 - 15:00 Yoga Nazan Aerobik Stüdyo
18:00 - 18:50 H.I.I.T. Pınar Aerobik Stüdyo