SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Satış Akademisi

Tepe Akademi Kapılarını Açıyor

Bilkent Holding şirketlerinin nitelikli işgücü yapısını desteklemek amacıyla kurulan TEPE AKADEMİ; sizi, şirketlerinden sektör lideri Sports International'ın "lider satış ekipleri" yetiştirmeyi ve "meslek edindirmeyi" hedefleyen "SPORTS INTERNATIONAL SATIŞ AKADEMİSİ " ne davet ediyor.

 

 

Satış alanında kariyer hedefliyorsanız,

21-30 yaşları arasında,
Tercihen Üniversite Mezunu
Dinamik ve Enerjik,
Motivasyonu ve İkna Kabiliyeti Yüksek,
iletişimi Güçlü,
Sonuç Odaklıysanız,

"Sports International Satış Akademisi "ne gelin, satış potansiyelinizi, yeteneğinizi ve çalışma azminizi satış alanında uzun dönemli ve başarılı bir kariyere dönüştürelim...

 

Sports International Satış Akademisi'ne yapılacak başvurular arasından uygun görülenler mülakata davet edilecektir. Akademi eğitimi sonunda yapılacak değerlendirme sonucunda başarılı olan adaylara ‘ Katılım Belgesi ‘ verilerek şirketlerimizde istihdam edilecektir..


Başvurularınız için:
www.sportsinternational.com.tr adresinden kariyer bölümündeki İş Başvuru formunu doldurabilir  ya  da satisakademisi@si.com.tr adresine CV gönderebilirsiniz.

 

Sports International İstanbul Ataköy Marina, Şişli Elit Residence ve Kadıköy Nautilus Tesisleri için "Sports International Satış Akademisi'ne yapılacak başvurular arasından uygun görülenler mülakata davet edilecektir. Akademi eğitimi sonunda yapılacak değerlendirmede başarılı olan adaylara "Katılım Belgesi" verilerek şirketlerimizde istihdam edilecektir.