SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

TAKIM OYUNLARI

BASKETBOL VE VOLEYBOL SALONU

Grup sporları olan basketbol ve voleybol kişinin takım ruhunu, yeteneğini, becerisini ve pratik zekasını geliştiren yegane branşlardandır.

 Basketbol & voleybol kişinin beden sağlığını korumasını, ruhunun deşarj olmasını, yeni insanlarla arkadaşlık kurup sosyalleşmesini sağlayan aynı zamanda, paylaşma yönünü geliştiren, 30 dakikada 400 – 500 kalori yakımı sağlayarak vücudu formda ve zinde tutmasının en eğlenceli yollarındandır.

Sports International’ın o ferah basketbol sahasında keyifli ve sıkı maçlar ve hoş sohbetler sizi bekliyor.

SQUASH

Kortlar panel duvar sistemiyle inşa edilmiş olup, oyunun sürekliliğini sağlamak amacıyla yerler esnek parke ile kaplanmıştır.

Uzman eğitmenler eşliğinde yıl boyunca süren Squash turnuvaları ile üyeler spor keyfini doludizgin yaşamaktadırlar.

TENİS

Şişli Sports International Tenis Kortu:

Sports International Ankara, İstanbul ve İzmir de olmak üzere 9 kapalı ve 26 açık toplam 35 kort ile Türkiye'nin en fazla tenis kortuna sahip fitness merkezi olarak üyelerine en prestijli, en donanımlı ve aradıkları en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Türkiye'de tenis denilince, eğitmen ve program kalitesi, başarı ve sosyallik açısından şüphesiz ki akla gelen tek yer Sports International.

Sadece tek bir şehirdeki kulüpte yılda 40.000 saat tenis oynanan Sports International, bu başarısını üyelerinin istekleri ve kalitesinden almakta ve güvenle bir çok faaliyete daha imza atmaktadır.

Sports International, tenis programlarındaki başarısını ve popülerliğini eğlence, rekabet ve iyi organizasyonun bir arada olduğu bir formülle gerçekleştirmektedir. Özenle hazırlanmış tenis programlarını takip eden üyeler tenis maçlarında mücadele ederken eğlenme fırsatı da buluyorlar.