SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:15 - 11:05 Aero Dance Salim Salon 1
10:15 - 11:05 Pilates Nesibe Salon 2
11:15 - 12:00 H.I.I.T. Mustafa Salon 1
11:15 - 12:05 Pilates Nesibe Salon 2
17:30 - 18:15 H.I.I.T. Asya Salon 1
18:30 - 19:15 Spinning Sibel Salon 2
18:30 - 19:20 Step by Step Dilek Deniz Salon 1
19:30 - 20:20 Pilates Nesibe Salon 1
19:30 - 20:20 Action Time Deniz Salon 2
20:30 - 21:20 %100 Fit Necati Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:15 - 11:05 Pilates Nesibe Salon 1
11:15 - 12:05 %100 Fit Necati Salon 1
12:15 - 13:05 Yoga Duygu Salon 2
17:30 - 18:20 Pilates Asya Salon 2
17:45 - 18:30 Total Body Mustafa Salon 1
18:30 - 19:15 Spinning Sibel Salon 2
18:45 - 19:25 Power Crunch Deniz Salon 1
19:30 - 20:20 Fat Burn Deniz Salon 1
19:45 - 20:35 Yoga Duygu Salon 2
20:30 - 21:20 Dance 4 Life Özgür Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:15 - 11:05 Aero Dance Salim Salon 1
11:15 - 12:05 Pilates Nesibe Salon 1
12:15 - 13:00 Aqua Gym Ali Havuz
17:30 - 18:15 Spinning Sibel Salon 2
17:30 - 18:15 Sports Fit Mustafa Salon 1
18:30 - 19:20 Pilates Nesibe Salon 1
18:30 - 19:20 Kick Boks Esat Salon 2
19:30 - 20:20 Step by Step Dilek Deniz Salon 1
19:30 - 20:15 Spinning Necati Salon 2
20:30 - 21:20 Yoga Duygu Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:15 - 11:05 Pilates Sibel Salon 1
11:15 - 12:00 Spinning Necati Salon 2
12:15 - 13:05 Yoga Duygu Salon 1
17:40 - 18:20 Abs&Stretching Mustafa Salon 1
18:30 - 19:15 H.I.I.T. Mustafa Salon 1
18:30 - 19:15 Spinning Necati Salon 2
19:30 - 20:20 Dance 4 Life Özgür Salon 1
19:30 - 20:20 Pilates Asya Salon 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:15 - 11:05 Total Body(İPTAL) Mustafa Salon 1
11:15 - 12:05 Pilates Asya Salon 1
11:15 - 12:00 Spinning(İPTAL) Necati Salon 2
17:45 - 18:30 Power Abs Meriç Salon 1
18:30 - 19:20 Step by Step(İPTAL) Dilek Deniz Salon 2
18:30 - 19:20 Sports Fit(İPTAL) Mustafa Salon 1
18:30 - 19:15 Aqua Gym(İPTAL) Ece Havuz
19:30 - 20:20 Aero Dance(İPTAL) Salim Salon 1
19:40 - 20:25 Spinning(İPTAL) Sibel Salon 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:20 Dance 4 Life(İPTAL) Özgür Salon 1
11:30 - 12:15 Kıds Gym (4-7 yaş) Yağmur Salon 1
12:30 - 13:15 Kıds Gym (8-12 yaş) Yağmur Salon 1
13:30 - 14:20 Action Time(İPTAL) Deniz Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
14:30 - 15:00 Kids Swim (7-12) yaş) Ali Havuz
15:30 - 16:15 Spinning(İPTAL) Sibel Salon 2
16:30 - 17:15 Aqua Gym(İPTAL) Ali Havuz
Pazartesi
10:15 - 11:05
Aero Dance
Salim
10:15 - 11:05
Pilates
Nesibe
11:15 - 12:00
H.I.I.T.
Mustafa
11:15 - 12:05
Pilates
Nesibe
17:30 - 18:15
H.I.I.T.
Asya
18:30 - 19:15
Spinning
Sibel
18:30 - 19:20
Step by Step
Dilek Deniz
19:30 - 20:20
Pilates
Nesibe
19:30 - 20:20
Action Time
Deniz
20:30 - 21:20
%100 Fit
Necati
Salı
10:15 - 11:05
Pilates
Nesibe
11:15 - 12:05
%100 Fit
Necati
12:15 - 13:05
Yoga
Duygu
17:30 - 18:20
Pilates
Asya
17:45 - 18:30
Total Body
Mustafa
18:30 - 19:15
Spinning
Sibel
18:45 - 19:25
Power Crunch
Deniz
19:30 - 20:20
Fat Burn
Deniz
19:45 - 20:35
Yoga
Duygu
20:30 - 21:20
Dance 4 Life
Özgür
Çarşamba
10:15 - 11:05
Aero Dance
Salim
11:15 - 12:05
Pilates
Nesibe
12:15 - 13:00
Aqua Gym
Ali
17:30 - 18:15
Spinning
Sibel
17:30 - 18:15
Sports Fit
Mustafa
18:30 - 19:20
Pilates
Nesibe
18:30 - 19:20
Kick Boks
Esat
19:30 - 20:20
Step by Step
Dilek Deniz
19:30 - 20:15
Spinning
Necati
20:30 - 21:20
Yoga
Duygu
Perşembe
10:15 - 11:05
Pilates
Sibel
11:15 - 12:00
Spinning
Necati
12:15 - 13:05
Yoga
Duygu
17:40 - 18:20
Abs&Stretching
Mustafa
18:30 - 19:15
H.I.I.T.
Mustafa
18:30 - 19:15
Spinning
Necati
19:30 - 20:20
Dance 4 Life
Özgür
19:30 - 20:20
Pilates
Asya
Cuma
10:15 - 11:05
Total Body
Mustafa
11:15 - 12:05
Pilates
Asya
11:15 - 12:00
Spinning
Necati
17:45 - 18:30
Power Abs
Meriç
18:30 - 19:20
Step by Step
Dilek Deniz
18:30 - 19:20
Sports Fit
Mustafa
18:30 - 19:15
Aqua Gym
Ece
19:30 - 20:20
Aero Dance
Salim
19:40 - 20:25
Spinning
Sibel
Cumartesi
10:30 - 11:20
Dance 4 Life
Özgür
11:30 - 12:15
Kıds Gym (4-7 yaş)
Yağmur
12:30 - 13:15
Kıds Gym (8-12 yaş)
Yağmur
13:30 - 14:20
Action Time
Deniz
Pazar
14:30 - 15:00
Kids Swim (7-12) yaş)
Ali
15:30 - 16:15
Spinning
Sibel
16:30 - 17:15
Aqua Gym
Ali