SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Pilates Asya Stüdyo-1
11:00 - 11:45 Dance 4 Life Özgür Stüdyo-1
12:00 - 12:45 Spinning Sibel Stüdyo-2
18:00 - 18:45 Military Training Semih Stüdyo-1
18:30 - 19:15 Step by Step Dilek Stüdyo-2
19:00 - 19:45 Spinning Deniz Stüdyo-2
19:30 - 20:15 Pilates Asya Stüdyo-1
20:30 - 21:15 %100 Fit Necati Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Power Abs Yağmur Stüdyo-1
11:00 - 11:45 %100 Fit Necati Stüdyo-1
12:00 - 12:45 Pilates Sibel Stüdyo-1
18:00 - 18:45 Yoga Salim Stüdyo-1
18:30 - 19:15 Kick Boks Esat Stüdyo-2
19:00 - 19:45 Fat Burn(İPTAL) Deniz * PARKUR YARIŞMASINDAN DOLAYI İPTAL Stüdyo-1
20:00 - 20:45 Dance 4 Life Özgür Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:45 Dance 4 Life Özgür Stüdyo-1
11:00 - 11:45 Pilates Asya Stüdyo-1
12:00 - 12:45 Spinning Sibel Stüdyo-2
13:00 - 13:45 Aqua Gym Ali Havuz
18:00 - 18:45 Pilates Asya Stüdyo-1
18:30 - 19:15 Spinning Necati Stüdyo-2
19:00 - 19:45 Step by Step Dilek Stüdyo-1
19:30 - 20:15 Stretch&Flex Salim Stüdyo-2
20:00 - 20:45 Action Time Deniz Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Pilates Salim Stüdyo-1
11:00 - 11:45 Sports Fit Semih Stüdyo-1
12:00 - 12:45 Tae-bo Ceren Stüdyo-2
17:45 - 18:30 Power Crunch Semih Stüdyo-2
18:30 - 19:20 H.I.I.T. Asya Stüdyo-1
18:45 - 19:30 Yoga Duygu Stüdyo-2
19:30 - 20:15 Dance 4 Life Özgür Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Yoga Duygu Stüdyo-1
11:00 - 11:45 Hips'n ABS Deniz Stüdyo-1
12:00 - 12:45 Spinning Necati Stüdyo-2
13:00 - 13:45 Aqua Gym Ali Havuz
18:30 - 19:15 Sports Fit Semih Stüdyo-1
18:30 - 19:15 Spinning Sibel Stüdyo-2
19:30 - 20:15 Pilates Sibel Stüdyo-1
19:30 - 20:15 Kick Boks Esat Stüdyo-2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
12:00 - 12:45 Kids Boks (7-12 yaş) Esat Stüdyo-2
13:00 - 13:40 Kids Swim (7-12) yaş) Ali Havuz
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
13:00 - 13:40 Kids Gym Yağmur Stüdyo-2
Pazartesi
10:00 - 10:50
Pilates
Asya
11:00 - 11:45
Dance 4 Life
Özgür
12:00 - 12:45
Spinning
Sibel
18:00 - 18:45
Military Training
Semih
18:30 - 19:15
Step by Step
Dilek
19:00 - 19:45
Spinning
Deniz
19:30 - 20:15
Pilates
Asya
20:30 - 21:15
%100 Fit
Necati
Salı
10:00 - 10:50
Power Abs
Yağmur
11:00 - 11:45
%100 Fit
Necati
12:00 - 12:45
Pilates
Sibel
18:00 - 18:45
Yoga
Salim
18:30 - 19:15
Kick Boks
Esat
19:00 - 19:45
Fat Burn
Deniz * PARKUR YARIŞMASINDAN DOLAYI İPTAL
20:00 - 20:45
Dance 4 Life
Özgür
Çarşamba
10:00 - 10:45
Dance 4 Life
Özgür
11:00 - 11:45
Pilates
Asya
12:00 - 12:45
Spinning
Sibel
13:00 - 13:45
Aqua Gym
Ali
18:00 - 18:45
Pilates
Asya
18:30 - 19:15
Spinning
Necati
19:00 - 19:45
Step by Step
Dilek
19:30 - 20:15
Stretch&Flex
Salim
20:00 - 20:45
Action Time
Deniz
Perşembe
10:00 - 10:50
Pilates
Salim
11:00 - 11:45
Sports Fit
Semih
12:00 - 12:45
Tae-bo
Ceren
17:45 - 18:30
Power Crunch
Semih
18:30 - 19:20
H.I.I.T.
Asya
18:45 - 19:30
Yoga
Duygu
19:30 - 20:15
Dance 4 Life
Özgür
Cuma
10:00 - 10:50
Yoga
Duygu
11:00 - 11:45
Hips'n ABS
Deniz
12:00 - 12:45
Spinning
Necati
13:00 - 13:45
Aqua Gym
Ali
18:30 - 19:15
Sports Fit
Semih
18:30 - 19:15
Spinning
Sibel
19:30 - 20:15
Pilates
Sibel
19:30 - 20:15
Kick Boks
Esat
Cumartesi
12:00 - 12:45
Kids Boks (7-12 yaş)
Esat
13:00 - 13:40
Kids Swim (7-12) yaş)
Ali
Pazar
13:00 - 13:40
Kids Gym
Yağmur