Sports International

Sports International Agenda

SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 Zumba Varol Aerobic
12:00 - 12:50 Pilates Varol Aerobic
18:30 - 19:10 Stronge Core Selman Aerobic
19:20 - 20:10 Pilates Selman Aerobic
19:30 - 20:15 Spinning Uğur Spinning
20:20 - 21:10 Sports Fit Uğur Aerobic
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 Pilates Emine Aerobic
12:00 - 12:50 %100 Fit Emine Aerobic
13:00 - 14:30 Yoga Nazan Aerobic
18:30 - 19:20 Pilates Melek Aerobic
19:30 - 20:20 %100 Fit Melek Aerobic
19:30 - 20:15 Spinning Çağdaş Spinning
20:30 - 21:20 Fat Burn Varol Aerobic
21:30 - 22:20 Salsa Varol Aerobic
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
07:00 - 07:50 H.A.T. Çağdaş Aerobic
11:00 - 11:50 Total Body Pınar Aerobic
12:00 - 12:50 Pilates Pınar Aerobic
18:00 - 18:30 Stronge Core Selman Aerobic
19:10 - 20:00 Pilates Atakan Aerobic
19:30 - 20:15 Spinning Ömer Spinning
20:10 - 21:30 Hatha Yoga Nazan Aerobic
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 H.I.I.T. ( Selman Eres tarafından Pilates olarak verilecektir. ) Varol Aerobic
12:00 - 12:50 %100 Fit ( Atakan Daşdelen tarafından verilecektir. ) Varol Aerobic
18:30 - 19:20 Pilates Melek Aerobic
19:00 - 19:45 Spinning Necdet Spinning
19:30 - 20:20 %100 Fit Melek Aerobic
20:30 - 21:20 H.A.T. Çağdaş
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 Sports Fit Uğur Aerobic
12:00 - 12:50 Stronge Core Uğur Aerobic
18:30 - 19:20 Tae-bo Pınar Aerobic
19:00 - 19:45 Spinning Berk Spinning
19:30 - 20:20 Zumba Varol Aerobic
20:30 - 21:20 Pilates Pınar Aerobic
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
12:00 - 12:50 H.A.T. Çağdaş Aerobic
13:00 - 13:50 Pilates Atakan Aerobic
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
12:00 - 12:50 Sports Fit Uğur Aerobic
13:30 - 15:00 Hatha Yoga Nazan Aerobic
Pazartesi
11:00 - 11:50
Zumba
Varol
Aerobic
12:00 - 12:50
Pilates
Varol
Aerobic
18:30 - 19:10
Stronge Core
Selman
Aerobic
19:20 - 20:10
Pilates
Selman
Aerobic
19:30 - 20:15
Spinning
Uğur
Spinning
20:20 - 21:10
Sports Fit
Uğur
Aerobic
Salı
11:00 - 11:50
Pilates
Emine
Aerobic
12:00 - 12:50
%100 Fit
Emine
Aerobic
13:00 - 14:30
Yoga
Nazan
Aerobic
18:30 - 19:20
Pilates
Melek
Aerobic
19:30 - 20:20
%100 Fit
Melek
Aerobic
19:30 - 20:15
Spinning
Çağdaş
Spinning
20:30 - 21:20
Fat Burn
Varol
Aerobic
21:30 - 22:20
Salsa
Varol
Aerobic
Çarşamba
07:00 - 07:50
H.A.T.
Çağdaş
Aerobic
11:00 - 11:50
Total Body
Pınar
Aerobic
12:00 - 12:50
Pilates
Pınar
Aerobic
18:00 - 18:30
Stronge Core
Selman
Aerobic
19:10 - 20:00
Pilates
Atakan
Aerobic
19:30 - 20:15
Spinning
Ömer
Spinning
20:10 - 21:30
Hatha Yoga
Nazan
Aerobic
Perşembe
11:00 - 11:50
H.I.I.T.
Varol
Aerobic
12:00 - 12:50
%100 Fit
Varol
Aerobic
18:30 - 19:20
Pilates
Melek
Aerobic
19:00 - 19:45
Spinning
Necdet
Spinning
19:30 - 20:20
%100 Fit
Melek
Aerobic
20:30 - 21:20
H.A.T.
Çağdaş
Cuma
11:00 - 11:50
Sports Fit
Uğur
Aerobic
12:00 - 12:50
Stronge Core
Uğur
Aerobic
18:30 - 19:20
Tae-bo
Pınar
Aerobic
19:00 - 19:45
Spinning
Berk
Spinning
19:30 - 20:20
Zumba
Varol
Aerobic
20:30 - 21:20
Pilates
Pınar
Aerobic
Cumartesi
12:00 - 12:50
H.A.T.
Çağdaş
Aerobic
13:00 - 13:50
Pilates
Atakan
Aerobic
Pazar
12:00 - 12:50
Sports Fit
Uğur
Aerobic
13:30 - 15:00
Hatha Yoga
Nazan
Aerobic

INSTAGRAM #sportsinternational

INSTAGRAM #sportsinternational