Sports International

Sports International Agenda

SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 Zumba Varol
12:00 - 12:50 Pilates Varol
18:20 - 19:10 Strong Core Selman
19:20 - 20:10 Pilates Selman
19:30 - 20:15 Spinning Uğur
20:20 - 21:10 Sports Fit Uğur
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 Pilates Emine
12:00 - 12:50 %100 Fit Emine
13:00 - 14:30 Yoga ( İptal edilmiştir. ) Nazan
18:30 - 19:20 Aqua Fit Pool Team
18:30 - 19:20 Pilates Melek
19:15 - 20:00 Spinning Ömer
19:30 - 20:20 %100 Fit Melek
20:15 - 21:00 Spinning Ömer
20:30 - 21:20 Salsa Varol
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
07:15 - 08:00 H.A.T. Çağdaş
11:00 - 11:50 Extreme Training Pınar
12:00 - 12:50 Pilates Pınar
18:30 - 19:10 Strong Core Selman
19:20 - 20:10 H.I.I.T. Atakan
20:15 - 21:00 Spinning Atakan
20:15 - 21:45 Yoga Nazan
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 H.I.I.T. Varol
12:00 - 12:50 %100 Fit Varol
18:30 - 19:20 Pilates Melek
19:30 - 20:20 %100 Fit Melek
19:30 - 20:15 Spinning Çağdaş
20:30 - 21:20 H.A.T. Çağdaş
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:50 Sports Fit Uğur
12:00 - 12:50 Strong Core Uğur
19:30 - 20:20 Zumba Varol
19:30 - 20:15 Spinning Berk
20:30 - 21:20 Pilates Varol
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
12:00 - 12:50 H.A.T. Çağdaş Aerobic
13:00 - 13:50 Pilates Atakan Aerobic
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
12:00 - 12:50 Sports Fit Uğur
13:30 - 15:00 Yoga ( İptal edilmiştir. ) Nazan
Pazartesi
11:00 - 11:50
Zumba
Varol
12:00 - 12:50
Pilates
Varol
18:20 - 19:10
Strong Core
Selman
19:20 - 20:10
Pilates
Selman
19:30 - 20:15
Spinning
Uğur
20:20 - 21:10
Sports Fit
Uğur
Salı
11:00 - 11:50
Pilates
Emine
12:00 - 12:50
%100 Fit
Emine
13:00 - 14:30
Yoga
Nazan
18:30 - 19:20
Aqua Fit
Pool Team
18:30 - 19:20
Pilates
Melek
19:15 - 20:00
Spinning
Ömer
19:30 - 20:20
%100 Fit
Melek
20:15 - 21:00
Spinning
Ömer
20:30 - 21:20
Salsa
Varol
Çarşamba
07:15 - 08:00
H.A.T.
Çağdaş
11:00 - 11:50
Extreme Training
Pınar
12:00 - 12:50
Pilates
Pınar
18:30 - 19:10
Strong Core
Selman
19:20 - 20:10
H.I.I.T.
Atakan
20:15 - 21:00
Spinning
Atakan
20:15 - 21:45
Yoga
Nazan
Perşembe
11:00 - 11:50
H.I.I.T.
Varol
12:00 - 12:50
%100 Fit
Varol
18:30 - 19:20
Pilates
Melek
19:30 - 20:20
%100 Fit
Melek
19:30 - 20:15
Spinning
Çağdaş
20:30 - 21:20
H.A.T.
Çağdaş
Cuma
11:00 - 11:50
Sports Fit
Uğur
12:00 - 12:50
Strong Core
Uğur
19:30 - 20:20
Zumba
Varol
19:30 - 20:15
Spinning
Berk
20:30 - 21:20
Pilates
Varol
Cumartesi
12:00 - 12:50
H.A.T.
Çağdaş
Aerobic
13:00 - 13:50
Pilates
Atakan
Aerobic
Pazar
12:00 - 12:50
Sports Fit
Uğur
13:30 - 15:00
Yoga
Nazan
SİZE ULAŞALIM