SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:00 - 10:00 Pilates Kıvanç Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
17:30 - 18:30 Pilates Şafak Stüdyo 2
18:30 - 19:30 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
20:30 - 21:30 Pilates Mert Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:00 - 10:00 %100 Fit Baha Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Yoga Seda Stüdyo 1
17:30 - 18:30 Pilates Ayaz Stüdyo 2
18:30 - 19:30 Zumba Tahir Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Mert Hoca tarafından verilecektir. Stüdyo 3
20:30 - 21:30 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:00 - 10:00 Pilates Dolunay Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
18:30 - 19:30 Step by Step H.I.I.T. olarak Hasan Hoca tarafından verilecektir. Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Güven Stüdyo 3
19:30 - 20:30 StretchPilates Şafak Stüdyo 2
20:30 - 21:30 B.W. Training Berkay Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:00 - 10:00 %100 Fit Baha Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Zumba Tahir Stüdyo 1
17:30 - 18:30 Pilates Ayaz yerine Tahir Stüdyo 2
18:30 - 19:30 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Mert yerine Berkay Stüdyo 3
19:30 - 20:30 Yoga Seda Stüdyo 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:00 - 10:00 Pilates Şafak Stüdyo 1
18:30 - 19:30 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
20:30 - 21:30 Extreme Training Şafak Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:00 - 12:00 Zumba Tahir Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Güven Stüdyo 3
13:15 - 14:15 Tabata Şafak Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
Pazartesi
09:00 - 10:00
Pilates
Kıvanç
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Mert
17:30 - 18:30
Pilates
Şafak
18:30 - 19:30
H.I.I.T.
Hasan
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Berkay
20:30 - 21:30
Pilates
Mert
Salı
09:00 - 10:00
%100 Fit
Baha
11:00 - 12:00
Yoga
Seda
17:30 - 18:30
Pilates
Ayaz
18:30 - 19:30
Zumba
Tahir
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Mert Hoca tarafından verilecektir.
20:30 - 21:30
Athletic Training
Candeğer
Çarşamba
09:00 - 10:00
Pilates
Dolunay
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Mert
18:30 - 19:30
Step by Step
H.I.I.T. olarak Hasan Hoca tarafından verilecektir.
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Güven
19:30 - 20:30
StretchPilates
Şafak
20:30 - 21:30
B.W. Training
Berkay
Perşembe
09:00 - 10:00
%100 Fit
Baha
11:00 - 12:00
Zumba
Tahir
17:30 - 18:30
Pilates
Ayaz yerine Tahir
18:30 - 19:30
Athletic Training
Candeğer
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Mert yerine Berkay
19:30 - 20:30
Yoga
Seda
Cuma
09:00 - 10:00
Pilates
Şafak
18:30 - 19:30
H.I.I.T.
Hasan
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Berkay
20:30 - 21:30
Extreme Training
Şafak
Cumartesi
11:00 - 12:00
Zumba
Tahir
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Güven
13:15 - 14:15
Tabata
Şafak
Pazar