SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
09:15 - 10:15 Pilates Sefa 1
10:00 - 11:00 Hatha Yoga Seda 2
10:15 - 11:15 Zumba Tahir 1
10:30 - 11:15 Indoor Cycling Hazar 3
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven 2
11:15 - 12:15 H.I.I.T. Hasan 1
13:00 - 13:45 Aqua Gym Ömür Havuz
17:30 - 18:30 StretchPilates Dolunay 1
18:00 - 19:00 Functional Movements Plus Güven 2
18:30 - 19:30 H.I.I.T. Hasan 1
18:30 - 19:15 Indoor Cycling Emre 3
19:00 - 20:00 F&M Şafak 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Hazar 3
19:30 - 20:30 Foam Roller Günnur 1
20:00 - 21:00 Hatha Yoga Seda 2
20:30 - 21:30 %100 Fit Baha 1
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
09:15 - 10:15 %100 Fit Baha 1
10:00 - 11:00 Pilates Dolunay 2
10:15 - 11:15 T.B.W.O. ( TORNADO 60 OLARAK EMRE HOCA TARAFINDAN VERİLECEKTİR ) Burcu 1
11:00 - 12:00 Cardio Dance Günnur 2
11:15 - 12:15 Pilates Equipment Hazar 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Sefa 3
17:30 - 18:30 Full Body Ayaz 1
18:00 - 19:00 StretchPilates Şafak 2
18:30 - 19:30 Step by Step Ayaz 1
19:00 - 20:00 Extreme Training Hazar 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Güven 3
19:30 - 20:30 Zumba Günnur 1
20:00 - 21:00 Athletic Training Candeğer 2
20:30 - 21:15 Indoor Cycling Kıvanç 3
20:30 - 21:30 Pilates Sefa 1
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
09:15 - 10:15 Mat Hazar 1
10:00 - 11:00 Latino Ayaz 2
10:15 - 11:15 Chakra Yoga Seda 1
10:30 - 11:15 Indoor Cycling Emre 1
11:00 - 12:00 Full Body Ayaz 2
11:15 - 12:15 Athletic Training Candeğer 1
13:00 - 13:45 Aqua Fit Ömür Havuz
17:30 - 18:15 Indoor Cycling Güven 3
17:30 - 18:30 Pilates Dolunay 1
18:30 - 19:30 H.I.I.T. ( functional movements olarak güven hoca tarafindan verilecektir ) Hasan 1
19:00 - 20:00 Chakra Yoga Seda 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Emre 3
19:30 - 20:30 Zumba Merve 1
20:00 - 21:00 B.W. Training Atalay 2
20:30 - 21:30 %100 Fit Baha 1
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
09:15 - 10:15 %100 Fit Baha 1
10:00 - 11:00 StretchPilates Dolunay 2
10:15 - 11:15 T.B.W.O. ( TORNADO 60 OLARAK EMRE HOCA TARAFINDAN VERİLECEKTİR ) Burcu 1
11:00 - 12:00 Cardio Dance Günnur 2
11:15 - 12:15 Mat Sefa 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Hazar 3
17:30 - 18:30 Full Body Ayaz 1
18:00 - 19:00 StretchPilates Şafak 2
18:30 - 19:30 Step by Step Ayaz 1
19:00 - 20:00 Extreme Training Hazar 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Sefa 3
19:30 - 20:30 Zumba Tahir 1
20:00 - 21:00 Athletic Training Candeğer 2
20:30 - 21:30 Pilates Sefa 1
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
09:15 - 10:15 Pilates Hazar 1
10:00 - 11:00 Kundalini Yoga Seda 2
10:15 - 11:15 Zumba Tahir 1
10:30 - 11:15 Indoor Cycling Mert 3
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven 2
11:15 - 12:15 Athletic Training Candeğer 1
13:00 - 13:45 Aqua Gym ( MUSTAFA HOCA TARAFINDAN VERİLECEKTİR ) Ömür Havuz
17:30 - 18:30 StretchPilates ( 15-22-29 KASIMDA ATALAY HOCA TARAFINDAN VERİLECEKTİR ) Dolunay 1
18:00 - 19:00 Functional Movements Plus Güven 2
18:30 - 19:30 H.I.I.T. Hasan 1
19:00 - 20:00 B.W. Training Atalay 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Emre 3
19:30 - 20:30 Pilates ( 15-22-29 KASIMDA KIVANÇ HOCA TARAFINDAN VERİLECEKTİR ) Dolunay 1
20:00 - 21:00 F&M Şafak 2
20:30 - 21:30 %100 Fit Baha 1
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
10:15 - 11:15 Pilates ( 16-23-30 KASIMDA ŞAFAK HOCA TARAFINDAN VERİLECEKTİR ) Sefa 1
11:15 - 12:15 Zumba Tahir 1
12:15 - 13:15 Extreme Training Hazar 1
12:30 - 13:30 Kids Gym (4-7 yaş) Candeğer 2
12:30 - 13:15 Indoor Cycling ( 12-23-30 Kasımda emre hoca tarafından verilecektir ) Sefa 3
13:15 - 14:15 Functional Movement Güven 1
13:30 - 14:30 Kids Gym (8-12 yaş) Candeğer 2
14:15 - 15:15 %100 Fit Şafak 1
18:30 - 19:30 Body Rhythm ( İPTAL ) Sibel 1
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:15 - 12:15 Mat Kıvanç 1
12:15 - 13:15 B.W. Training Atalay 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Mert 3
12:30 - 13:30 Kids Gym (4-7 yaş) Berkay 2
13:30 - 14:30 Kids Gym (8-12 yaş) Berkay 2
14:15 - 15:15 Tabata Kıvanç 1
Pazartesi
09:15 - 10:15
Pilates
Sefa
1
10:00 - 11:00
Hatha Yoga
Seda
2
10:15 - 11:15
Zumba
Tahir
1
10:30 - 11:15
Indoor Cycling
Hazar
3
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
2
11:15 - 12:15
H.I.I.T.
Hasan
1
13:00 - 13:45
Aqua Gym
Ömür
Havuz
17:30 - 18:30
StretchPilates
Dolunay
1
18:00 - 19:00
Functional Movements Plus
Güven
2
18:30 - 19:30
H.I.I.T.
Hasan
1
18:30 - 19:15
Indoor Cycling
Emre
3
19:00 - 20:00
F&M
Şafak
2
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Hazar
3
19:30 - 20:30
Foam Roller
Günnur
1
20:00 - 21:00
Hatha Yoga
Seda
2
20:30 - 21:30
%100 Fit
Baha
1
Salı
09:15 - 10:15
%100 Fit
Baha
1
10:00 - 11:00
Pilates
Dolunay
2
10:15 - 11:15
T.B.W.O.
Burcu
1
11:00 - 12:00
Cardio Dance
Günnur
2
11:15 - 12:15
Pilates Equipment
Hazar
1
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Sefa
3
17:30 - 18:30
Full Body
Ayaz
1
18:00 - 19:00
StretchPilates
Şafak
2
18:30 - 19:30
Step by Step
Ayaz
1
19:00 - 20:00
Extreme Training
Hazar
2
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Güven
3
19:30 - 20:30
Zumba
Günnur
1
20:00 - 21:00
Athletic Training
Candeğer
2
20:30 - 21:15
Indoor Cycling
Kıvanç
3
20:30 - 21:30
Pilates
Sefa
1
Çarşamba
09:15 - 10:15
Mat
Hazar
1
10:00 - 11:00
Latino
Ayaz
2
10:15 - 11:15
Chakra Yoga
Seda
1
10:30 - 11:15
Indoor Cycling
Emre
1
11:00 - 12:00
Full Body
Ayaz
2
11:15 - 12:15
Athletic Training
Candeğer
1
13:00 - 13:45
Aqua Fit
Ömür
Havuz
17:30 - 18:15
Indoor Cycling
Güven
3
17:30 - 18:30
Pilates
Dolunay
1
18:30 - 19:30
H.I.I.T.
Hasan
1
19:00 - 20:00
Chakra Yoga
Seda
2
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Emre
3
19:30 - 20:30
Zumba
Merve
1
20:00 - 21:00
B.W. Training
Atalay
2
20:30 - 21:30
%100 Fit
Baha
1
Perşembe
09:15 - 10:15
%100 Fit
Baha
1
10:00 - 11:00
StretchPilates
Dolunay
2
10:15 - 11:15
T.B.W.O.
Burcu
1
11:00 - 12:00
Cardio Dance
Günnur
2
11:15 - 12:15
Mat
Sefa
1
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Hazar
3
17:30 - 18:30
Full Body
Ayaz
1
18:00 - 19:00
StretchPilates
Şafak
2
18:30 - 19:30
Step by Step
Ayaz
1
19:00 - 20:00
Extreme Training
Hazar
2
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Sefa
3
19:30 - 20:30
Zumba
Tahir
1
20:00 - 21:00
Athletic Training
Candeğer
2
20:30 - 21:30
Pilates
Sefa
1
Cuma
09:15 - 10:15
Pilates
Hazar
1
10:00 - 11:00
Kundalini Yoga
Seda
2
10:15 - 11:15
Zumba
Tahir
1
10:30 - 11:15
Indoor Cycling
Mert
3
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
2
11:15 - 12:15
Athletic Training
Candeğer
1
13:00 - 13:45
Aqua Gym
Ömür
Havuz
17:30 - 18:30
StretchPilates
Dolunay
1
18:00 - 19:00
Functional Movements Plus
Güven
2
18:30 - 19:30
H.I.I.T.
Hasan
1
19:00 - 20:00
B.W. Training
Atalay
2
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Emre
3
19:30 - 20:30
Pilates
Dolunay
1
20:00 - 21:00
F&M
Şafak
2
20:30 - 21:30
%100 Fit
Baha
1
Cumartesi
10:15 - 11:15
Pilates
Sefa
1
11:15 - 12:15
Zumba
Tahir
1
12:15 - 13:15
Extreme Training
Hazar
1
12:30 - 13:30
Kids Gym (4-7 yaş)
Candeğer
2
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Sefa
3
13:15 - 14:15
Functional Movement
Güven
1
13:30 - 14:30
Kids Gym (8-12 yaş)
Candeğer
2
14:15 - 15:15
%100 Fit
Şafak
1
18:30 - 19:30
Body Rhythm
Sibel
1
Pazar
11:15 - 12:15
Mat
Kıvanç
1
12:15 - 13:15
B.W. Training
Atalay
1
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Mert
3
12:30 - 13:30
Kids Gym (4-7 yaş)
Berkay
2
13:30 - 14:30
Kids Gym (8-12 yaş)
Berkay
2
14:15 - 15:15
Tabata
Kıvanç
1