SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 Pilates Şafak Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Mat Ayaz Stüdyo 2
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
12:00 - 12:45 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
12:15 - 13:15 Pilates Ezgi Stüdyo 1
13:00 - 14:00 Aqua Gym Mustafa Havuz
17:30 - 18:30 Pilates Dolunay Stüdyo 2
18:00 - 19:00 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
19:00 - 20:00 Tabata Şafak Stüdyo 1
19:00 - 20:00 F&M Güven Stüdyo 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
20:15 - 21:15 Yoga Gözde Stüdyo 2
20:30 - 21:30 Fit Body Burak Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 %100 Fit Baha Stüdyo 1
09:30 - 10:30 Pilates Asena Stüdyo 2
11:00 - 12:00 Vinyasa Yoga Seda Stüdyo 2
11:15 - 12:15 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Sefa Stüdyo 3
18:00 - 19:00 Stand By Güven Stüdyo 2
18:30 - 19:30 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
19:30 - 20:30 Zumba Tahir yerine Gökmen ders verecek Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
19:30 - 20:30 Extreme Training Şafak Stüdyo 2
20:30 - 21:30 Warrior Workout Burak Stüdyo 2
20:30 - 21:30 Pilates Mert Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 Pilates Dolunay Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Aero Dance Ayaz Stüdyo 2
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
13:00 - 14:00 Aqua Gym Ömür Havuz
18:00 - 19:00 StretchPilates Alp Eren Stüdyo 2
18:00 - 19:00 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Güven Stüdyo 3
19:00 - 20:00 H.I.I.T. Alp Eren Stüdyo 1
19:30 - 20:30 Pilates Ezgi Stüdyo 2
20:30 - 21:30 Fit Fun Power Berkay Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 %100 Fit Baha Stüdyo 1
10:15 - 11:15 Pilates Equipment Sefa Stüdyo 2
11:00 - 12:00 Zumba Tahir Stüdyo 1
11:30 - 12:30 Vinyasa Yoga S. Talay Stüdyo 2
12:00 - 12:45 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
19:00 - 20:00 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
19:00 - 20:00 Hatha Yoga Seda Stüdyo 2
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Güven Stüdyo 3
20:00 - 20:45 Indoor Cycling Alp Eren Stüdyo 3
20:30 - 21:30 Pilates Sefa Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 Pilates Mert Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Fit Fun Power Berkay Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Kundalini Yoga Seda Stüdyo 2
13:00 - 14:00 Aqua Gym Ömür Havuz
17:30 - 18:30 Pilates Ezgi Stüdyo 2
18:00 - 19:00 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
19:00 - 20:00 Tabata Şafak Stüdyo 1
19:00 - 20:00 Hatha Yoga S. Talay Stüdyo 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
20:30 - 21:30 Fit Body Burak Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 11:00 Abs&Core Alp Eren Stüdyo 1
12:00 - 13:00 Extreme Training Şafak Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Alp Eren Stüdyo 3
12:30 - 13:30 Kids Gym (4-7 yaş) Özge Çocuk Bakım Merkezi
13:30 - 14:30 Warrior Workout Burak Stüdyo 1
15:00 - 16:00 Pilates Asena Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 11:00 Pilates Özge Stüdyo 1
12:30 - 13:10 Çocuk Yogası 7-11 yaş S. Talay Stüdyo 2
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Alp Eren Stüdyo 3
13:15 - 14:15 Fit Fun Power Berkay Stüdyo 1
14:30 - 15:30 Yin Yoga S. Talay Stüdyo 1
Pazartesi
09:15 - 10:15
Pilates
Şafak
11:00 - 12:00
Mat
Ayaz
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
12:00 - 12:45
Indoor Cycling
Berkay
12:15 - 13:15
Pilates
Ezgi
13:00 - 14:00
Aqua Gym
Mustafa
17:30 - 18:30
Pilates
Dolunay
18:00 - 19:00
H.I.I.T.
Hasan
19:00 - 20:00
Tabata
Şafak
19:00 - 20:00
F&M
Güven
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Berkay
20:15 - 21:15
Yoga
Gözde
20:30 - 21:30
Fit Body
Burak
Salı
09:15 - 10:15
%100 Fit
Baha
09:30 - 10:30
Pilates
Asena
11:00 - 12:00
Vinyasa Yoga
Seda
11:15 - 12:15
Athletic Training
Candeğer
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Sefa
18:00 - 19:00
Stand By
Güven
18:30 - 19:30
Athletic Training
Candeğer
19:30 - 20:30
Zumba
Tahir yerine Gökmen ders verecek
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Mert
19:30 - 20:30
Extreme Training
Şafak
20:30 - 21:30
Warrior Workout
Burak
20:30 - 21:30
Pilates
Mert
Çarşamba
09:15 - 10:15
Pilates
Dolunay
11:00 - 12:00
Aero Dance
Ayaz
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
13:00 - 14:00
Aqua Gym
Ömür
18:00 - 19:00
StretchPilates
Alp Eren
18:00 - 19:00
H.I.I.T.
Hasan
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Güven
19:00 - 20:00
H.I.I.T.
Alp Eren
19:30 - 20:30
Pilates
Ezgi
20:30 - 21:30
Fit Fun Power
Berkay
Perşembe
09:15 - 10:15
%100 Fit
Baha
10:15 - 11:15
Pilates Equipment
Sefa
11:00 - 12:00
Zumba
Tahir
11:30 - 12:30
Vinyasa Yoga
S. Talay
12:00 - 12:45
Indoor Cycling
Mert
19:00 - 20:00
Athletic Training
Candeğer
19:00 - 20:00
Hatha Yoga
Seda
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Güven
20:00 - 20:45
Indoor Cycling
Alp Eren
20:30 - 21:30
Pilates
Sefa
Cuma
09:15 - 10:15
Pilates
Mert
11:00 - 12:00
Fit Fun Power
Berkay
11:00 - 12:00
Kundalini Yoga
Seda
13:00 - 14:00
Aqua Gym
Ömür
17:30 - 18:30
Pilates
Ezgi
18:00 - 19:00
H.I.I.T.
Hasan
19:00 - 20:00
Tabata
Şafak
19:00 - 20:00
Hatha Yoga
S. Talay
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Berkay
20:30 - 21:30
Fit Body
Burak
Cumartesi
10:00 - 11:00
Abs&Core
Alp Eren
12:00 - 13:00
Extreme Training
Şafak
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Alp Eren
12:30 - 13:30
Kids Gym (4-7 yaş)
Özge
13:30 - 14:30
Warrior Workout
Burak
15:00 - 16:00
Pilates
Asena
Pazar
10:00 - 11:00
Pilates
Özge
12:30 - 13:10
Çocuk Yogası 7-11 yaş
S. Talay
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Alp Eren
13:15 - 14:15
Fit Fun Power
Berkay
14:30 - 15:30
Yin Yoga
S. Talay