SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:20 Pilates Equipment Fatma Salon 1
11:30 - 12:20 Full Body Workout Burak Salon 1
11:30 - 12:20 Yoga Özge Salon 2
12:30 - 13:20 Dance 4 Life Nihal Salon 1
18:50 - 19:20 Zumba Büşra Salon 2
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Kerem Cycling St.
19:00 - 19:50 Pilates Equipment Can Salon 1
20:00 - 20:50 Hips'n ABS Büşra Salon 2
20:00 - 20:50 Kangoo Jumps Tolga Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Pilates Equipment Fatma Salon 1
11:00 - 11:50 Action Time Orhan Salon 1
11:50 - 12:40 Step for Fun Onur Salon 2
11:50 - 12:20 Stretching Buse Salon 1
18:30 - 19:20 Yoga Flow Cihan Salon 2
19:00 - 19:50 Sports Fit Melih Salon 1
20:00 - 20:30 Power Abs Can Salon 2
20:00 - 20:45 Indoor Cycling Burak Cycling St.
20:00 - 20:45 Boxing Seher Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:20 Pilates Equipment Burak Salon 1
11:30 - 12:20 Yoga Özge Salon 2
11:30 - 12:00 Indoor Cycling Seher Cycling St.
11:30 - 12:20 %100 Fit Buse Salon 1
18:50 - 19:20 Zumba Büşra Salon 2
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Hakan Cycling St.
19:00 - 19:50 Action Time Orhan Salon 1
20:00 - 20:50 Mat Pilates Can Salon 2
20:00 - 20:50 Kangoo Jumps Tolga Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Pilates Kerem Salon 1
11:00 - 11:50 Sports Fit Kerem Salon 1
12:00 - 12:30 Power Abs Buse Salon 1
12:30 - 13:00 Stretching Buse Salon 1
19:00 - 19:50 %100 Fit Melih Salon 1
19:00 - 19:50 Dance 4 Life Nihal Salon 2
19:45 - 20:30 Indoor Cycling Buse Cycling St.
20:00 - 20:50 Aqua Gym Neşe Havuz
20:00 - 20:50 Pilates Equipment Burak Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:20 Pilates Equipment Fatma Salon 1
11:30 - 12:00 Indoor Cycling(İPTAL) Hakan Cycling St.
11:30 - 12:20 Yoga Cihan Salon 2
12:00 - 12:50 Total Body Melih Salon 1
19:00 - 19:50 Extreme Training Melih Salon 1
19:00 - 20:30 Hatha Yoga Cihan Salon 2
20:00 - 20:50 Mat Pilates Kerem Salon 1
20:00 - 20:50 Indoor Cycling(İPTAL) Nihal Cycling St.
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 T.B.W.O. Kerem Salon 1
11:00 - 11:50 Pilates Fusion Fatma Salon 1
12:00 - 12:50 Tabata Onur Salon 1
13:00 - 13:50 Kids Gym (7-12 yaş) Orhan Salon 1
13:00 - 13:30 TRX Kerem Salon 3
13:00 - 13:50 Dance 4 Life Nihal Salon 2
14:00 - 14:50 Kids Swim (7-12 yaş) Halil Havuz
14:00 - 14:50 Action Time Orhan Salon 1
14:00 - 14:45 Indoor Cycling Burak Cycling St.
15:00 - 15:50 Hips'n ABS Büşra Salon 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:00 - 10:00 Sports Runner Melih Eymir Gölü
11:00 - 11:50 Pilates Equipment Can Salon 2
11:00 - 11:50 %100 Fit Buse Salon 1
12:00 - 12:50 Tabata Onur Salon 1
12:50 - 13:20 Foam Roller Onur Salon 1
13:00 - 13:50 Hatha Yoga Cihan Salon 2
13:00 - 13:50 Kids Box Seher Box Ring
14:00 - 14:50 Kids Swim (7-12 yaş) Halil Havuz
14:00 - 14:45 Indoor Cycling Buse Cycling St.
15:00 - 15:50 Kids Swim (4-7 yaş) Kubilay Havuz
18:00 - 18:50 Kangoo Jumps Tolga Salon 1
Pazartesi
10:30 - 11:20
Pilates Equipment
Fatma
11:30 - 12:20
Full Body Workout
Burak
11:30 - 12:20
Yoga
Özge
12:30 - 13:20
Dance 4 Life
Nihal
18:50 - 19:20
Zumba
Büşra
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Kerem
19:00 - 19:50
Pilates Equipment
Can
20:00 - 20:50
Hips'n ABS
Büşra
20:00 - 20:50
Kangoo Jumps
Tolga
Salı
10:00 - 10:50
Pilates Equipment
Fatma
11:00 - 11:50
Action Time
Orhan
11:50 - 12:40
Step for Fun
Onur
11:50 - 12:20
Stretching
Buse
18:30 - 19:20
Yoga Flow
Cihan
19:00 - 19:50
Sports Fit
Melih
20:00 - 20:30
Power Abs
Can
20:00 - 20:45
Indoor Cycling
Burak
20:00 - 20:45
Boxing
Seher
Çarşamba
10:30 - 11:20
Pilates Equipment
Burak
11:30 - 12:20
Yoga
Özge
11:30 - 12:00
Indoor Cycling
Seher
11:30 - 12:20
%100 Fit
Buse
18:50 - 19:20
Zumba
Büşra
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Hakan
19:00 - 19:50
Action Time
Orhan
20:00 - 20:50
Mat Pilates
Can
20:00 - 20:50
Kangoo Jumps
Tolga
Perşembe
10:00 - 10:50
Pilates
Kerem
11:00 - 11:50
Sports Fit
Kerem
12:00 - 12:30
Power Abs
Buse
12:30 - 13:00
Stretching
Buse
19:00 - 19:50
%100 Fit
Melih
19:00 - 19:50
Dance 4 Life
Nihal
19:45 - 20:30
Indoor Cycling
Buse
20:00 - 20:50
Aqua Gym
Neşe
20:00 - 20:50
Pilates Equipment
Burak
Cuma
10:30 - 11:20
Pilates Equipment
Fatma
11:30 - 12:00
Indoor Cycling
Hakan
11:30 - 12:20
Yoga
Cihan
12:00 - 12:50
Total Body
Melih
19:00 - 19:50
Extreme Training
Melih
19:00 - 20:30
Hatha Yoga
Cihan
20:00 - 20:50
Mat Pilates
Kerem
20:00 - 20:50
Indoor Cycling
Nihal
Cumartesi
10:00 - 10:50
T.B.W.O.
Kerem
11:00 - 11:50
Pilates Fusion
Fatma
12:00 - 12:50
Tabata
Onur
13:00 - 13:50
Kids Gym (7-12 yaş)
Orhan
13:00 - 13:30
TRX
Kerem
13:00 - 13:50
Dance 4 Life
Nihal
14:00 - 14:50
Kids Swim (7-12 yaş)
Halil
14:00 - 14:50
Action Time
Orhan
14:00 - 14:45
Indoor Cycling
Burak
15:00 - 15:50
Hips'n ABS
Büşra
Pazar
09:00 - 10:00
Sports Runner
Melih
11:00 - 11:50
Pilates Equipment
Can
11:00 - 11:50
%100 Fit
Buse
12:00 - 12:50
Tabata
Onur
12:50 - 13:20
Foam Roller
Onur
13:00 - 13:50
Hatha Yoga
Cihan
13:00 - 13:50
Kids Box
Seher
14:00 - 14:50
Kids Swim (7-12 yaş)
Halil
14:00 - 14:45
Indoor Cycling
Buse
15:00 - 15:50
Kids Swim (4-7 yaş)
Kubilay
18:00 - 18:50
Kangoo Jumps
Tolga