Sports International

Sports International Agenda

SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
10:30 - 11:15 Pilates Fatma Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Yoga Cansu Stüdyo 2
11:30 - 12:15 Fit'n Dance Sare Stüdyo 1
19:00 - 19:45 Pilates Equipment Harun Stüdyo 1
19:00 - 19:45 Zumba Merve Stüdyo 2
19:50 - 20:35 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo 1
20:00 - 20:50 Yogaflow Cihan Stüdyo 2
20:00 - 20:45 Spinning Sare Spinning
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:45 Pilates Equipment Fatma Stüdyo 1
12:00 - 12:45 Abs&Core Melih Stüdyo 1
12:45 - 13:30 Stretching Cansu Stüdyo 1
18:30 - 19:15 Sports Fit Melih Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Tabata Kutlu Stüdyo 1
20:00 - 20:45 Power Jump Sare Stüdyo 2
20:20 - 21:00 Kick Boks Kutlu Stüdyo 1
21:05 - 21:20 Stretching Kutlu Stüdyo 1
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:30 - 12:15 %100 Fit Sadık Stüdyo 1
11:30 - 12:15 Yoga Çağatay Stüdyo 2
18:15 - 19:00 Step for Fun Sare Stüdyo 1
19:00 - 19:30 Power Crunch Kutlu Stüdyo 3
19:00 - 19:45 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo 1
19:00 - 19:45 Zumba Merve Stüdyo 2
20:00 - 20:45 Pilates Equipment Büşra Stüdyo 1
20:00 - 20:45 Spinning Sare Spinning
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
11:00 - 11:45 Sports Fit Kutlu Stüdyo 1
11:45 - 12:15 Stretching Cansu Stüdyo 1
12:00 - 12:45 Spinning Sare
18:50 - 19:50 Hatha Yoga Cihan Stüdyo 2
19:00 - 19:45 %100 Fit Melih Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Spinning Buse
19:55 - 20:40 Pilates Equipment Serhat Stüdyo 2
20:00 - 20:45 Kick Boks Kutlu Stüdyo 1
20:15 - 21:00 Aqua Gym Pelin Havuz
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
10:30 - 11:15 Pilates Fatma Stüdyo 1
11:30 - 12:30 Yoga Cihan Stüdyo 2
11:30 - 12:15 Total Body Melih Stüdyo 1
18:45 - 19:15 Abs&Stretching Sadık Stüdyo 2
19:00 - 19:45 Functional Trainning Melih Stüdyo 1
20:00 - 20:45 Spinning Buse Spinning
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
10:15 - 11:00 Sports Fit Kutlu Stüdyo 1
11:15 - 12:00 Pilates Fatma Stüdyo 1
12:15 - 13:00 Cardio&Power HAT Kutlu Stüdyo 1
13:15 - 14:00 Zumba Merve Stüdyo 1
14:00 - 14:45 Spinning Sare Spinning
14:15 - 15:00 Kick Boks Kutlu Ring Area
SAAT PROGRAM EĞİTMEN SALON
09:00 - 10:00 Sports Runners Melih Eymir Gölü
10:45 - 11:45 %100 Fit Buse stüdyo 1
12:00 - 12:30 Stretching Cansu stüdyo 1
12:30 - 13:30 Hatha Yoga Cihan Stüdyo 2
13:00 - 13:45 Kick Boks Kutlu Ring Area
13:45 - 14:30 Çocuk Cimnastiği Cansu Stüdyo 2
14:00 - 14:30 Crunch Sadık Stüdyo 1
14:00 - 14:45 Spinning Sare
14:30 - 15:00 Çocuk Cimnastiği Cansu Stüdyo 2
18:00 - 18:45 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo 1
Pazartesi
10:30 - 11:15
Pilates
Fatma
Stüdyo 1
11:00 - 12:00
Yoga
Cansu
Stüdyo 2
11:30 - 12:15
Fit'n Dance
Sare
Stüdyo 1
19:00 - 19:45
Pilates Equipment
Harun
Stüdyo 1
19:00 - 19:45
Zumba
Merve
Stüdyo 2
19:50 - 20:35
Kangoo Jumps
Tolga
Stüdyo 1
20:00 - 20:50
Yogaflow
Cihan
Stüdyo 2
20:00 - 20:45
Spinning
Sare
Spinning
Salı
11:00 - 11:45
Pilates Equipment
Fatma
Stüdyo 1
12:00 - 12:45
Abs&Core
Melih
Stüdyo 1
12:45 - 13:30
Stretching
Cansu
Stüdyo 1
18:30 - 19:15
Sports Fit
Melih
Stüdyo 1
19:30 - 20:15
Tabata
Kutlu
Stüdyo 1
20:00 - 20:45
Power Jump
Sare
Stüdyo 2
20:20 - 21:00
Kick Boks
Kutlu
Stüdyo 1
21:05 - 21:20
Stretching
Kutlu
Stüdyo 1
Çarşamba
11:30 - 12:15
%100 Fit
Sadık
Stüdyo 1
11:30 - 12:15
Yoga
Çağatay
Stüdyo 2
18:15 - 19:00
Step for Fun
Sare
Stüdyo 1
19:00 - 19:30
Power Crunch
Kutlu
Stüdyo 3
19:00 - 19:45
Kangoo Jumps
Tolga
Stüdyo 1
19:00 - 19:45
Zumba
Merve
Stüdyo 2
20:00 - 20:45
Pilates Equipment
Büşra
Stüdyo 1
20:00 - 20:45
Spinning
Sare
Spinning
Perşembe
11:00 - 11:45
Sports Fit
Kutlu
Stüdyo 1
11:45 - 12:15
Stretching
Cansu
Stüdyo 1
12:00 - 12:45
Spinning
Sare
18:50 - 19:50
Hatha Yoga
Cihan
Stüdyo 2
19:00 - 19:45
%100 Fit
Melih
Stüdyo 1
19:30 - 20:15
Spinning
Buse
19:55 - 20:40
Pilates Equipment
Serhat
Stüdyo 2
20:00 - 20:45
Kick Boks
Kutlu
Stüdyo 1
20:15 - 21:00
Aqua Gym
Pelin
Havuz
Cuma
10:30 - 11:15
Pilates
Fatma
Stüdyo 1
11:30 - 12:30
Yoga
Cihan
Stüdyo 2
11:30 - 12:15
Total Body
Melih
Stüdyo 1
18:45 - 19:15
Abs&Stretching
Sadık
Stüdyo 2
19:00 - 19:45
Functional Trainning
Melih
Stüdyo 1
20:00 - 20:45
Spinning
Buse
Spinning
Cumartesi
10:15 - 11:00
Sports Fit
Kutlu
Stüdyo 1
11:15 - 12:00
Pilates
Fatma
Stüdyo 1
12:15 - 13:00
Cardio&Power HAT
Kutlu
Stüdyo 1
13:15 - 14:00
Zumba
Merve
Stüdyo 1
14:00 - 14:45
Spinning
Sare
Spinning
14:15 - 15:00
Kick Boks
Kutlu
Ring Area
Pazar
09:00 - 10:00
Sports Runners
Melih
Eymir Gölü
10:45 - 11:45
%100 Fit
Buse
stüdyo 1
12:00 - 12:30
Stretching
Cansu
stüdyo 1
12:30 - 13:30
Hatha Yoga
Cihan
Stüdyo 2
13:00 - 13:45
Kick Boks
Kutlu
Ring Area
13:45 - 14:30
Çocuk Cimnastiği
Cansu
Stüdyo 2
14:00 - 14:45
Spinning
Sare
14:00 - 14:30
Crunch
Sadık
Stüdyo 1
14:30 - 15:00
Çocuk Cimnastiği
Cansu
Stüdyo 2
18:00 - 18:45
Kangoo Jumps
Tolga
Stüdyo 1