SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Pilates Fatma Stüdyo 1
11:00 - 11:50 Tae-bo(İPTAL) Oğuzhan Stüdyo 2
12:00 - 12:50 Total Body Eren Stüdyo 1
18:30 - 19:15 Spinning Ezgi Cycling Stüdyo
19:00 - 19:50 Zumba Oben Stüdyo 2
19:00 - 19:50 Action Time Melih Stüdyo 1
20:00 - 20:50 Pilates Equipment NURGÜL Stüdyo 2
20:00 - 20:50 Combat(İPTAL) Nurgül Stüdyo 2
20:00 - 20:45 Spinning Kerem Cycling Stüdyo
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:00 - 11:50 Yoga Cihan Stüdyo 2
12:00 - 12:50 Tabata Kerem Stüdyo 2
12:30 - 13:20 Aqua Gym(İPTAL) Neşe Havuz
18:00 - 18:50 Yoga Cihan Stüdyo 2
18:00 - 18:50 Tabata Melih Stüdyo 1
19:00 - 19:50 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo 1
19:00 - 19:50 Yoga Cihan Stüdyo 2
20:00 - 20:50 Pilates(İPTAL) Hakan Stüdyo 1
20:00 - 20:45 Spinning(İPTAL) Burak Cycling Stüdyo
20:00 - 20:50 Cardio Dance Ezgi Stüdyo 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:30 - 11:20 Pilates Burak Stüdyo 1
11:30 - 12:20 Action Time Tuba Stüdyo 1
12:30 - 13:20 Cardio Dance Ezgi Stüdyo 1
18:00 - 18:50 Total Body Melih Stüdyo 2
18:30 - 19:20 Pilates Burak Stüdyo 1
19:00 - 19:45 Spinning Eren Cycling Stüdyo
19:30 - 20:20 Zumba Oben Stüdyo 2
19:50 - 20:20 Six Pack Eren Stüdyo 1
20:30 - 21:20 Extreme Training(İPTAL) Oğuzhan Stüdyo 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:00 - 11:50 Yoga Cihan Stüdyo 2
11:00 - 11:50 Tabata Kerem Stüdyo 1
12:00 - 12:50 Hips'n ABS Nurgül Stüdyo 1
18:00 - 18:50 Hatha Yoga Cihan Stüdyo 2
18:00 - 18:50 Action Time Kerem Stüdyo 1
19:00 - 19:45 Spinning Kerem Cycling Stüdyo
19:00 - 19:50 Hatha Yoga Cihan Stüdyo 2
19:00 - 19:50 Hips'n ABS Nurgül Stüdyo 1
19:30 - 20:20 Aqua Gym Neşe Havuz
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Pilates Fatma Stüdyo 1
11:00 - 11:50 Total Body Eren Stüdyo 1
12:00 - 12:50 Spinning Nurgül Cycling Stüdyo
18:00 - 18:50 Pilates Burak Stüdyo 1
19:00 - 19:50 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo 1
19:00 - 19:50 Tabata Melih Stüdyo 2
20:00 - 20:45 Spinning Hakan Cycling Stüdyo
20:00 - 20:45 Tae-bo Oğuzhan Stüdyo 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:00 - 11:50 Tabata Melih Stüdyo 2
12:00 - 12:50 Pilates Fusion Burak Stüdyo 1
13:00 - 13:50 Total Body Kerem Stüdyo 1
13:00 - 13:50 Kids Gym (8-12 yaş) Hakan Stüdyo 2
14:00 - 14:50 Kids Swim (4-7 yaş) Kubilay Havuz
14:00 - 14:45 Spinning Hakan Cycling Stüdyo
15:00 - 15:50 Aqua Fit Neşe Havuz
15:00 - 15:50 Hips'n ABS Hakan Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
08:00 - 09:00 Sports Runner Melih Eymir Gölü
12:00 - 12:50 Kids Gym (4-7 yaş) Eren Stüdyo 1
12:00 - 13:30 Vinyasa Yoga Cihan Stüdyo 2
13:00 - 13:50 Kids Swim (7-12 yaş) Halil Havuz
13:00 - 13:50 Action Time Hakan Stüdyo 1
14:00 - 14:50 Cardio Dance Ezgi Stüdyo 2
14:00 - 14:45 Spinning Eren Cycling Stüdyo
14:00 - 14:50 Pilates Hakan Stüdyo 1
15:00 - 15:30 Six Pack Eren Stüdyo 1
18:00 - 18:50 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo 1
Pazartesi
10:00 - 10:50
Pilates
Fatma
11:00 - 11:50
Tae-bo
Oğuzhan
12:00 - 12:50
Total Body
Eren
18:30 - 19:15
Spinning
Ezgi
19:00 - 19:50
Zumba
Oben
19:00 - 19:50
Action Time
Melih
20:00 - 20:50
Pilates Equipment
NURGÜL
20:00 - 20:50
Combat
Nurgül
20:00 - 20:45
Spinning
Kerem
Salı
11:00 - 11:50
Yoga
Cihan
12:00 - 12:50
Tabata
Kerem
12:30 - 13:20
Aqua Gym
Neşe
18:00 - 18:50
Yoga
Cihan
18:00 - 18:50
Tabata
Melih
19:00 - 19:50
Kangoo Jumps
Tolga
19:00 - 19:50
Yoga
Cihan
20:00 - 20:50
Pilates
Hakan
20:00 - 20:45
Spinning
Burak
20:00 - 20:50
Cardio Dance
Ezgi
Çarşamba
10:30 - 11:20
Pilates
Burak
11:30 - 12:20
Action Time
Tuba
12:30 - 13:20
Cardio Dance
Ezgi
18:00 - 18:50
Total Body
Melih
18:30 - 19:20
Pilates
Burak
19:00 - 19:45
Spinning
Eren
19:30 - 20:20
Zumba
Oben
19:50 - 20:20
Six Pack
Eren
20:30 - 21:20
Extreme Training
Oğuzhan
Perşembe
11:00 - 11:50
Yoga
Cihan
11:00 - 11:50
Tabata
Kerem
12:00 - 12:50
Hips'n ABS
Nurgül
18:00 - 18:50
Hatha Yoga
Cihan
18:00 - 18:50
Action Time
Kerem
19:00 - 19:45
Spinning
Kerem
19:00 - 19:50
Hatha Yoga
Cihan
19:00 - 19:50
Hips'n ABS
Nurgül
19:30 - 20:20
Aqua Gym
Neşe
Cuma
10:00 - 10:50
Pilates
Fatma
11:00 - 11:50
Total Body
Eren
12:00 - 12:50
Spinning
Nurgül
18:00 - 18:50
Pilates
Burak
19:00 - 19:50
Kangoo Jumps
Tolga
19:00 - 19:50
Tabata
Melih
20:00 - 20:45
Spinning
Hakan
20:00 - 20:45
Tae-bo
Oğuzhan
Cumartesi
11:00 - 11:50
Tabata
Melih
12:00 - 12:50
Pilates Fusion
Burak
13:00 - 13:50
Total Body
Kerem
13:00 - 13:50
Kids Gym (8-12 yaş)
Hakan
14:00 - 14:50
Kids Swim (4-7 yaş)
Kubilay
14:00 - 14:45
Spinning
Hakan
15:00 - 15:50
Aqua Fit
Neşe
15:00 - 15:50
Hips'n ABS
Hakan
Pazar
08:00 - 09:00
Sports Runner
Melih
12:00 - 12:50
Kids Gym (4-7 yaş)
Eren
12:00 - 13:30
Vinyasa Yoga
Cihan
13:00 - 13:50
Kids Swim (7-12 yaş)
Halil
13:00 - 13:50
Action Time
Hakan
14:00 - 14:50
Cardio Dance
Ezgi
14:00 - 14:45
Spinning
Eren
14:00 - 14:50
Pilates
Hakan
15:00 - 15:30
Six Pack
Eren
18:00 - 18:50
Kangoo Jumps
Tolga