SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Anne Çocuklara
Özel Festival

Anne Çocuklara <br/> Özel Festival

Sports International Bilkent tarafından Ankara’da ilk kez düzenlenen olan Anne – Çocuk Festivali 18 Şubat Pazar Günü Sports International Bilkent Tesisinde Anne-baba adayları ile birçok aileyi buluşturdu.

 

Konusunda uzman çok sayıda konuk konuşmacının katılacağı festivalde anne ve babalar gün boyu bilgilenirken, çocuklar da eğlenerek öğrendiler.

 

Festivale; Hamile-Anne-Bebek-Çocuk Yogası Eğitmeni Zeynep Gözübüyük, Aile ve Çocuk Danışmanı Safiye Kılıç Metin, Acıbadem Ankara Hastanesi Yeni doğan Sorumlu Hemşiresi Esra Konucu, Sports International Bilkent Diyetisyenlerinden Gurbet Ünal konuşmacı olarak katıldı. Sports International Bilkent Spor Eğitmeni Mavizer Tuğçe Metin, çocuklarla jimnastik etkinliği gerçekleştirirken, interaktif gerçekleşen seminerlerde anne babalar, diledikleri soruyu uzmanlarından öğrenme fırsatı buldu.

 

Çocuklar için Fransızca gerçekleşen Fransız Baget Ekmeği yapımı, müzik, resim ve oyun atölyelerine çocuklarıyla birlikte katılan anne babaların ilgisi büyüktü.

 

Etkinlikte gün boyu yer standlarda, bebek ve çocuklar için birbirinden renkli kıyafetler, aksesuarlar, oyuncaklar, kitaplar satışa sunuldu.

 

Bilgilendirici, eğitici, eğlenceli ve unutulmaz bir aile etkinliği oldu. Sports International yetkilileri bu etkinliklerin devamının gerçekleşeceği haberini verdi.