SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 Pilates Şafak Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Mat Ayaz Stüdyo 2
12:00 - 12:45 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
17:30 - 18:30 Pilates Dolunay Stüdyo 2
19:00 - 20:00 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
19:00 - 20:00 F&M Güven Stüdyo 2
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
20:15 - 21:15 Yoga Seda Stüdyo 2
20:30 - 21:30 %100 Fit Baha Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir. Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 %100 Fit Baha Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir. Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Yoga Seda Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Sefa Stüdyo 3
13:00 - 14:00 Aqua Gym Ömür Havuz
18:30 - 19:30 Athletic Training Extreme Training olarak Şafak Hoca tarafından verilecektir Stüdyo 1
19:30 - 20:30 Zumba Tahir Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
20:30 - 21:30 Pilates Mert Stüdyo 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 Pilates Dolunay Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Aero Dance Ayaz Stüdyo 2
11:00 - 12:00 Functional Movement Güven Stüdyo 1
18:00 - 19:00 StretchPilates Şafak Stüdyo 2
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Güven Stüdyo 3
19:00 - 20:00 H.I.I.T. Hasan Stüdyo 1
20:30 - 21:30 Fit Fun Power Berkay Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 %100 Fit Baha Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir. Stüdyo 1
10:15 - 11:15 Pilates Equipment Sefa Stüdyo 2
11:00 - 12:00 Zumba Tahir Stüdyo 1
12:00 - 12:45 Indoor Cycling Mert Stüdyo 3
13:00 - 14:00 Aqua Gym Ömür Havuz
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Güven Stüdyo 3
19:00 - 20:00 Yoga Seda Stüdyo 2
19:00 - 20:00 Athletic Training Candeğer Stüdyo 1
20:30 - 21:30 Pilates Sefa Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
09:15 - 10:15 Pilates Mert Stüdyo 1
11:00 - 12:00 Fit Fun Power Berkay Stüdyo 1
18:30 - 19:30 Tabata Şafak Stüdyo 1
19:30 - 20:15 Indoor Cycling Berkay Stüdyo 3
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 11:00 Abs&Core Alp Eren Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Alp Eren Stüdyo 3
13:15 - 14:15 Extreme Training Şafak Stüdyo 1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 11:00 Pilates Özge Stüdyo 1
12:30 - 13:15 Indoor Cycling Alp Eren Stüdyo 3
13:15 - 14:15 Fit Fun Power Berkay Stüdyo 1
Pazartesi
09:15 - 10:15
Pilates
Şafak
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
11:00 - 12:00
Mat
Ayaz
12:00 - 12:45
Indoor Cycling
Berkay
17:30 - 18:30
Pilates
Dolunay
19:00 - 20:00
H.I.I.T.
Hasan
19:00 - 20:00
F&M
Güven
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Berkay
20:15 - 21:15
Yoga
Seda
20:30 - 21:30
%100 Fit
Baha Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir.
Salı
09:15 - 10:15
%100 Fit
Baha Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir.
11:00 - 12:00
Yoga
Seda
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Sefa
13:00 - 14:00
Aqua Gym
Ömür
18:30 - 19:30
Athletic Training
Extreme Training olarak Şafak Hoca tarafından verilecektir
19:30 - 20:30
Zumba
Tahir Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Mert
20:30 - 21:30
Pilates
Mert
Çarşamba
09:15 - 10:15
Pilates
Dolunay
11:00 - 12:00
Aero Dance
Ayaz
11:00 - 12:00
Functional Movement
Güven
18:00 - 19:00
StretchPilates
Şafak
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Güven
19:00 - 20:00
H.I.I.T.
Hasan
20:30 - 21:30
Fit Fun Power
Berkay
Perşembe
09:15 - 10:15
%100 Fit
Baha Hoca yerine Şafak Hoca tarafından verilecektir.
10:15 - 11:15
Pilates Equipment
Sefa
11:00 - 12:00
Zumba
Tahir
12:00 - 12:45
Indoor Cycling
Mert
13:00 - 14:00
Aqua Gym
Ömür
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Güven
19:00 - 20:00
Yoga
Seda
19:00 - 20:00
Athletic Training
Candeğer
20:30 - 21:30
Pilates
Sefa
Cuma
09:15 - 10:15
Pilates
Mert
11:00 - 12:00
Fit Fun Power
Berkay
18:30 - 19:30
Tabata
Şafak
19:30 - 20:15
Indoor Cycling
Berkay
Cumartesi
10:00 - 11:00
Abs&Core
Alp Eren
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Alp Eren
13:15 - 14:15
Extreme Training
Şafak
Pazar
10:00 - 11:00
Pilates
Özge
12:30 - 13:15
Indoor Cycling
Alp Eren
13:15 - 14:15
Fit Fun Power
Berkay