SPORTS & YAŞAM DERGİSİ Sports International
SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

Sports International Agenda


SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:30 - 12:20 Hips'n ABS Bekir Stüdyo-1
12:35 - 13:25 Pilates Akile Stüdyo-1
17:45 - 18:35 Step & Abs Bülent Stüdyo-1
18:30 - 19:20 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo 2
18:30 - 19:00 Sports Therapy Bülent Stüdyo-1
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Anıl (Cover by Atahan) Stüdyo 8
19:15 - 20:05 Yoga Stretch Seda Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:15 - 12:05 Stretching Melike Stüdyo-1
12:15 - 13:05 Sports Fit Bekir Stüdyo-1
18:30 - 19:15 Indoor Cycling Gökhan Stüdyo 8
18:30 - 19:20 Pilates Fatma Stüdyo-1
19:30 - 20:20 Zumba Yeşim Stüdyo-1
20:15 - 20:45 Stretching Umut Stüdyo 2
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:15 - 12:05 Pilates Eylül Stüdyo-1
12:15 - 13:05 Slimix Cansu Stüdyo-1
12:15 - 13:05 Aqua Gym Merve Havuz
13:30 - 14:20 Zumba Oben Stüdyo-1
18:15 - 19:05 Hips'n ABS Seda Stüdyo-1
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Anıl (Cover by Ezgi) Stüdyo 8
19:15 - 20:05 Yogaflow Seda Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
10:00 - 10:50 Pilates Fatma Stüdyo-1
11:00 - 11:50 Zumba Büşra Stüdyo-1
12:15 - 13:05 H.I.I.T. Cansu Stüdyo-1
17:30 - 18:00 Pure Crunch Umut Stüdyo 2
18:00 - 18:50 Sports Fit Bekir Stüdyo-1
19:00 - 19:45 Indoor Cycling Anıl Stüdyo 8
19:30 - 20:20 Step & Abs Bülent Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:15 - 12:05 Hips'n ABS Akile Stüdyo-1
12:05 - 12:50 Indoor Cycling Atahan Stüdyo 8
12:15 - 13:05 Vinyasa Yoga Didem Stüdyo-1
18:10 - 19:00 H.I.I.T. Cansu Stüdyo-1
19:05 - 19:55 Zumba Oben Stüdyo-1
20:15 - 21:05 Pilates Burak Can Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
11:00 - 11:50 Kangoo Jumps Tolga Stüdyo-1
12:30 - 13:20 Sports Fit Büşra Stüdyo-1
13:30 - 14:20 Çocuk Basketbolu Ömer Çocuk Kulübü
13:30 - 14:20 Strong & Zumba Yeşim Stüdyo-1
13:30 - 14:15 Indoor Cycling Anıl Stüdyo 8
14:30 - 15:20 Çocuk Taekwando Berkcan Stüdyo 7
14:30 - 15:20 Pilates Fatma Stüdyo-1
15:30 - 16:45 Hatha Yoga Seda Stüdyo-1
SAAT PROGRAM AÇIKLAMA SALON
12:15 - 13:00 Çocuk Pilatesi Ayfer Stüdyo-1
13:00 - 13:50 Çocuk Basketbolu Burak Çocuk Kulübü
13:15 - 14:05 Pilates Fatma Stüdyo-1
13:30 - 14:15 Indoor Cycling Atahan Stüdyo 8
14:15 - 15:05 Step&Style Bülent Stüdyo-1
14:30 - 15:20 Çocuk Taekwando Berkcan Stüdyo 7
15:30 - 16:20 Total Body Bülent Stüdyo-1
Pazartesi
11:30 - 12:20
Hips'n ABS
Bekir
12:35 - 13:25
Pilates
Akile
17:45 - 18:35
Step & Abs
Bülent
18:30 - 19:20
Kangoo Jumps
Tolga
18:30 - 19:00
Sports Therapy
Bülent
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Anıl (Cover by Atahan)
19:15 - 20:05
Yoga Stretch
Seda
Salı
11:15 - 12:05
Stretching
Melike
12:15 - 13:05
Sports Fit
Bekir
18:30 - 19:15
Indoor Cycling
Gökhan
18:30 - 19:20
Pilates
Fatma
19:30 - 20:20
Zumba
Yeşim
20:15 - 20:45
Stretching
Umut
Çarşamba
11:15 - 12:05
Pilates
Eylül
12:15 - 13:05
Slimix
Cansu
12:15 - 13:05
Aqua Gym
Merve
13:30 - 14:20
Zumba
Oben
18:15 - 19:05
Hips'n ABS
Seda
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Anıl (Cover by Ezgi)
19:15 - 20:05
Yogaflow
Seda
Perşembe
10:00 - 10:50
Pilates
Fatma
11:00 - 11:50
Zumba
Büşra
12:15 - 13:05
H.I.I.T.
Cansu
17:30 - 18:00
Pure Crunch
Umut
18:00 - 18:50
Sports Fit
Bekir
19:00 - 19:45
Indoor Cycling
Anıl
19:30 - 20:20
Step & Abs
Bülent
Cuma
11:15 - 12:05
Hips'n ABS
Akile
12:05 - 12:50
Indoor Cycling
Atahan
12:15 - 13:05
Vinyasa Yoga
Didem
18:10 - 19:00
H.I.I.T.
Cansu
19:05 - 19:55
Zumba
Oben
20:15 - 21:05
Pilates
Burak Can
Cumartesi
11:00 - 11:50
Kangoo Jumps
Tolga
12:30 - 13:20
Sports Fit
Büşra
13:30 - 14:20
Çocuk Basketbolu
Ömer
13:30 - 14:20
Strong & Zumba
Yeşim
13:30 - 14:15
Indoor Cycling
Anıl
14:30 - 15:20
Çocuk Taekwando
Berkcan
14:30 - 15:20
Pilates
Fatma
15:30 - 16:45
Hatha Yoga
Seda
Pazar
12:15 - 13:00
Çocuk Pilatesi
Ayfer
13:00 - 13:50
Çocuk Basketbolu
Burak
13:15 - 14:05
Pilates
Fatma
13:30 - 14:15
Indoor Cycling
Atahan
14:15 - 15:05
Step&Style
Bülent
14:30 - 15:20
Çocuk Taekwando
Berkcan
15:30 - 16:20
Total Body
Bülent