SPORTS & YAŞAM DERGİSİ

İyilik peşinde
Runatolia’da koşuyoruz !

İyilik peşinde <br/> Runatolia’da koşuyoruz !

02 Ocak 2015 10:00 Sports International

10 yıldır düzenlenen, Dünyanın ve Türkiye’nin farklı yerlerinden katılımlarla gerçekleşen Antalya maratonu bu yıl da 1 Mart 2015’te gerçekleşecek.

Sports International ailesi olarak bu maratonda Adım Adım koşu organizasyonu ile beraber koşarak TOFD-Akülü Tekerli Sandalye Projesi için bağış kampanyasına katılımlarınızı bekliyoruz.

Adım Adım, sportif etkinlikler aracılığı ile bağış yapmak, yardım etmek isteyen kişi ve kurumlarla ihtiyacı olan kişileri buluşturan aracı bir Sivil Toplum Kuruluşudur. Maratonda koşarak yaratacağınız farkındalık ile tanıdıklarınızın Türkiye Omurilik Felçliler Derneği hesabına adınız üzerinden bağış yapmasını sağlayabilirsiniz.

Maratona katılmak isteyen üyelerimiz için ilgili fitness eğitmenlerimiz tarafından 8 haftalık özel bir maraton programı hazırlandı.

Adım adım organizasyonu, Runatolia Konaklama ve program hakkında detaylı bilgi için

• http://www.adimadim.org/runtalyakonaklama/

www.runatolia.com

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Organizasyona katılmak ve koşu antrenamınızı almak için

Bilkent       Halil Gürcan

Mavişehir   Baha Barış

Ataköy       Görkem Yurtseven

Şişli            İ. Berkay Sırt

Kadıköy      Cemre Can Akkaya

Mersin        Mehmet Arı eğitmenlerimize başvurabilirsiniz.

Katılmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Herşeyden once ilgili eğitmenimize başvurmanız daha detaylı bilgi almanızı sağlayacaktır.

1. Adım Adım gönüllülük formunu doldurunuz. http://www.adimadim.org/uyelik-formu/ Üye olunca Adım Adım maillerini almaya başlıyorsunuz ve Adım Adım’daki tüm gelişmelerden haberdar olabiliyorsunuz (Partiler, kalınacak otel, yeni koşular vs…)

2. Runatolia koşusuna online kayıt olunuz. Kaydolurken hangi kulübe bağlısınız kısmında Sports International’I belirtebilirsiniz.

3. Konaklama yapacaksanız http://www.adimadim.org/runtalyakonaklama/ adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Konaklanacak otel Venezia Palace oteldir.Konaklama boyunca kahkaha yogasi, yoga workshoplar, Nur Hayat ile beslenme, Tuna Tuner ile motivasyon, sarap tadimi, havuz oyunlari vs… bir dolu aktivite olacak.

4. Konaklama rezervasyonu için 0850 333 27 35’yi arayabilirsiniz. Rezervasyon için aradığınızda kayıt yaptırmış ve göğüs numaranızı biliyor olmanız lazım.

5. Koşu antremanınıza başlayın.